Choď na obsah Choď na menu
 


Americká herečka a speváčka Miley Cyrus v piatkovom vysielaní Today Show skonštatovala, že má ďaleko od dokonalosti. Podobné chyby ako ona, ale podľa nej robia všetci.

BRATISLAVA 30. augusta (SITA) - Americká herečka a speváčka Miley Cyrus, ktorej sa nevyhýbajú najrôznejšie škandály, v piatkovom vysielaní Today Show skonštatovala, že má ďaleko od dokonalosti. "Nikdy som nechcela byť nevyhnutne známa ako dokonalé dievča... ale ako niekto, kto iných inšpiruje. To chcem viac ako čokoľvek iné. Nechcem tvrdiť, že som dokonalá, pretože mám od toho veľmi ďaleko, tak ako my všetci,“ skonštatovala tínedžerská hviezdička zo seriálu Hannah Montana (2006) Disney Channel.


Ako poznamenala, jej chyby sa zdajú horšie, pretože sa dejú pred miliónmi ľudí. Cez všetko sa ale podľa vlastných slov snaží dostať a poučiť sa. Viac sa snažiť ju vraj núti aj skutočnosť, že malé dievčatá na ňu pozerajú ako na svoju hrdinku. „Myslím, že každý robí chyby, a ak sa ľudia pozrú na seba, keď boli deti, uvedomia si, že urobili veľa vecí ako ja,“ uzavrela. Miley Cyrus, ktorá v novembri oslávi 17. narodeniny, naposledy vyvolala vlnu kritiky, keď počas svojho vystúpenia na udeľovaní 2009 Teen Choice Awards tancovala pri tyči.

 

Zdroj: www.supermusic.sk

 

 

Obrázok

Obrázok

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.